Klub Tańca Sportowego „BALANS” działający jako Stowarzyszenie przy Szkole Tańca Krzysztofa Kocińskiego „STUDIO DANCE CLUB” wspólnie z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury „AMFITEATR” oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Świdnicy serdecznie zaprasza na XV  Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego WIOSNA 2014  o  Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra, który odbędzie się 13 kwietnia 2014 roku (niedziela) w Hali Sportowej „Świdniczanka” przy ul. Ogrodowej 36 w Świdnicy k/Zielonej Góry.

W niedzielę od godziny 10.00 o medale i puchary w tańcach standardowych i latynoamerykańskich walczyć będą: dzieci młodsze 8-9 lat kl. G, dzieci starsze 10-11 lat kl. E, juniorzy młodsi 12-13 lat kl. E i D.

W części popołudniowej o godzinie 13.00 rozpocznie się rywalizacja dzieci młodszych 8-9 lat kl. H, juniorów młodszych kl. G, juniorów starszych 14-15 lat kl. E i D, oraz amatorów pow. 15 lat kl. D.

Natomiast od godziny 17.00 rozpoczną się zmagania par w kategoriach wiekowych: dzieci starszych 10-11 lat kl. H,  amatorów pow. 15 lat kl. E, C, B i seniorów pow. 34 lat kl. E+D. Ponadto w ramach turnieju odbędzie się cykliczna impreza Taneczne Kroki Przedszkolaków, w której podziwiać będziemy prezentacje taneczne dzieci w wieku przedszkolnym.

Ogółem w sportowej rywalizacji o medale i puchary ufundowane przez Pana Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego ubiegać się będzie blisko 300 tancerzy  reprezentujących kluby i szkoły tańca z całej Polski.

Organizatorzy jeszcze raz serdecznie zapraszają na to wiosenne spotkanie szerokiego grona sympatyków tańca towarzyskiego, życząc wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.