Klub Tańca Sportowego „BALANS” działający jako Stowarzyszenie przy Szkole Tańca Krzysztofa Kocińskiego „STUDIO DANCE CLUB” wspólnie z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury „AMFITEATR” serdecznie zaprasza na XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WIOSNA 2012 o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra, który odbędzie się 22 kwietnia 2012 roku (niedziela) w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 8 przy ul. Kąpielowej 7 w Zielonej Górze.

Turniej ten zostanie rozegrany w trzech blokach tanecznych zgodnie z regulaminem Polskiego Towarzystwa Tanecznego w kategoriach wiekowych do 7 lat, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15 oraz powyżej 15 lat, a także seniorzy pow. 34 lat.

W niedzielę od godziny 10.00 o medale i puchary w tańcach standardowych i latynoamerykańskich walczyć będą: maluchy do 7 lat kl. H, dzieci starsze 10-11 lat kl. E, juniorzy młodsi 12-13 lat kl. E i D.

W części popołudniowej o godzinie 13.00 rozpocznie się rywalizacja dzieci starszych 10-11 lat kl. H, juniorów starszych 14-15 lat kl. E i D, oraz amatorów pow. 15 lat kl. D.

Natomiast od godziny 17.00 rozpoczną się zmagania par w kategoriach wiekowych: dzieci młodszych 8-9 lat kl. H, amatorów pow. 15 lat kl. E, C, B i Senior Hobby START pow. 34 lat.

Ponadto będzie można podziwiać prezentacje taneczne dzieci z zielonogórskich przedszkoli w ramach Tanecznych Kroków Przedszkolaków oraz Zespół Tańca na Wózkach Lubuskiego Stowarzyszenia Inwalidów Narządu Ruchu z Zielonej Góry, którego choreografem jest Pani Maria Jałocha.

Ogółem w sportowej rywalizacji o puchary i medale ufundowane przez Pana Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego ubiegać się będzie blisko 300 tancerzy reprezentujących kluby i szkoły tańca z całej Polski.

Organizatorzy jeszcze raz serdecznie zapraszają na to wiosenne spotkanie szerokiego grona sympatyków tańca towarzyskiego, życząc wielu pozytywnych emocji i nie zapomnianych wrażeń.

 

Strefa pobierania plików