Zielonogórskie „STUDIO DANCE CLUB” wspólnie z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury „AMFITEATR”, restauracją „PALMIARNIA” serdecznie zaprasza na „TANGO W ZIELENI”. Impreza odbędzie się 24 lutego 2013 roku (niedziela) w „Palmiarni” z okazji czwartej rocznicy MILONGI w naszym regionie.

W programie uroczystej MILONGI, która rozpocznie się o godz. 18.00 przewidziany jest koncert zespołu CORAZON DE TANGO z Bydgoszczy (w składzie: Krzysztof Krymer – skrzypce, Michał Litwa – wiolonczela, Maciej Stroynowski – fortepian), który zagra najsłynniejsze tanga świata, będzie można podziwiać prezentacje taneczne w wykonaniu pary Piotr Woźniak i Ida Zagrzejewska z Warszawy (półfinaliści Mistrzostw Europy w tangu de salon). W trakcie imprezy Agata i Krzysztof Kocińscy udzielą lekcji podstawowych kroków tego zmysłowego tańca. Natomiast Roman Grad właściciel winnicy „Julia” przeprowadzi degustacje zielonogórskich win. Nad sprawnym przebiegiem tej imprezy czuwać będzie Krzysztof Kachel z Bydgoszczy.

Bilety w cenie 30,00 zł dostępne w sieci sprzedaży www.abilet.pl oraz w „Palmiarni” na godzinę przed koncertem.

——————————————————————————————————————————-

W godzinach do południowych w Zespole Szkół Ekologicznych przy ul. Francuskiej 25a Piotr Woźniak i Ida Zagrzejewska – para tancerzy i animatorów tanga argentyńskiego z Warszawy (półfinaliści Mistrzostw Europy w tangu de salon) przeprowadzą warsztaty w trzech blokach:

I   blok – godz. 11.00-11.45 – Technika, osobno dla Pań i Panów – postawa, podstawowe informacje na temat motoryki oraz estetyki ruchu, ozdobniki, wykorzystanie dysocjacji ciała podczas ocho.
II  blok – godz. 12.00-13.30 – Tango nuevo – Colgadas, podstawowe informacje, przykłady wykorzystania w tańcu volkadas i colgadas, stylistyka tańca.
III blok – godz. 14.00-15.30 – Tango de salon – Ganchos, technika oraz zastosowanie w tańcu.  Ciekawe połączenia z sacadami oraz giro.

Koszt warsztatów: 125,00 zł od osoby. Zapisy i bliższe informacje u Krzysztofa (tel. 604 79 80 48)

——————————————————————————————————————————-

UWAGA !!!  W przeddzień tj. w sobotę 23 lutego w restauracji „TK” przy ul. Chrobrego 35/41 odbędzie się „rozgrzewkowa” milonga. Serdecznie zapraszamy spragnionych tanga tangueros chcących należycie przygotować się do niedzielnej imprezy w Palmiarni. Start godz. 19.30. Parkietowe 10,00 zł od osoby.